Keď SaS kradne témy a podvádza voličov

Autor: Jozef Hajdu | 9.11.2011 o 17:23 | Karma článku: 7,04 | Prečítané:  2093x

je to o kúsok lepšie ako keď SDKU predáva lacno platinu a vydáva čierne knihy, ktoré skončili na smetisku dejín. Čierne knihy zostali len knihami a ako obvykle sa na Slovensku ani Mečiarovi, ani nikomu inému z politikov nič nestalo. Darmo mal ten ktorý politik na paprčiach krv, kradol, klamal, podvádzal...Bolo že to rečí a predvolebných sľubov vo voľbách 1998, 2002, 2006, a naposledy v roku 2010, akí sú ti naši „pravičiari čestní, spravodliví a ako držia slovo"

 

V poslednom období sa ku kradnutiu tém stáva SaS klasicky bratislavsky pragmaticky:

 

V kampani nechcú ísť do konfrontácie za každú cenu, budú však zdôrazňovať výmenu prestarnutých politikov. „Na čele väčšiny strán sú ľudia, ktorí sa reálne nikdy neživili ničím iným len politikou. Je čas na generačnú výmenu,"

http://hnonline.sk/slovensko/c1-53572740-sas-je-prva-v-pripravenosti-na-kampan

 

Novo vznikajúca strana 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA odpúšťa Saske, že nám ukradli tému a bod nášho programu, ktorí sme prezentovali ako prví. Musíme objektívne priznať, že nemáme toľko peňazí ako má SaSka. Nedostávame ani žiadne peniaze zo štátneho rozpočtu SR a teda peňazí daňových poplatníkov ako dostáva SaSka. Takisto nemáme obsadený internet a skoro celý blog SME ako má SaSka, keďže v rámci demokracie a plurality názorov takmer všetkých našich podporovateľov už vylúčili z hedlajnu SME (som jeden z posledných mohykánov, uvidíme dokedy?).

Takže je fájn, že SaSka bude propagovať a obhajovať jeden z bodov programu našej novo vznikajúcej strany 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA.

Treba v rámci objektivity povedať, že kopec prachov dostáva zo štátneho rozpočtu SR a teda peňazí daňových poplatníkov aj SDKU a Smer a preto robiť bilboardovú kampaň za ťažké peniaze v zime je omnoho ľahšie ako ísť rozdávať ruže v lete, alebo bicyklovať. Obaja páni Fico, Dzurinda asi vedia, že ísť medzi ľudí by mohlo znamenať aj problémy a preto je lepšie sedieť v zime za pecou - počítať peniaze a dať len vylepiť bilboardy. To sa samozrejme týka aj liberála Sulíka, ktorý keď nevie kam z konopy (nie z marihuany ale konopy), tak požiada o poradenstvo geniálnu reklamnú agentúru, ktorá urobí naozaj perfektnú kampaň a z nefešáka nehrajúceho fér urobí fešáka hrajúceho fér a ak bude treba, tak  zo zkrachovanej nebankovky SaS dokáže snáď urobiť SaS aj ako lídra „pravice" na Slovensku.

Liberáli v rámci kampane oprášia aj dekriminalizáciu marihuany a registrované partnerstvá. Však klamstvá a podvody našich politikov, ktoré ale SaSka marketingovo predáva lepšie ako SDKU sú také bežné ako nákupy dlhopisov krachujúcich krajín EU posvätnou ECB. Takže sa teším na spôsob kampane SaSky na dekriminalizáciu marihuany a registrované partnerstvá - tieto body na rozdiel od SaSky v programe nemáme (nedokážem totiž kvôli percentám poprieť všetko, len aby som získal moc - p.s. ani vymeniť funkciu ministra financií za funkciu predsedu NR SR (byvalého).

http://hnonline.sk/slovensko/c1-53572740-sas-je-prva-v-pripravenosti-na-kampan

 

Mgr. Jozef Hajdu

člen prípravného výboru novo vznikajúcej strany 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Ovocinár: Vypestovať si vlastné ovocie je úplne iný zážitok

Vlastné ovocie má úplne inú chuť, ako to kúpené.


Už ste čítali?