7 Statočných rieši otázku nezamestnanosti a aj Rómov

Autor: Jozef Hajdu | 25.10.2011 o 9:59 | (upravené 25.10.2011 o 10:16) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  438x

nielen rečami, ako to robia súčasní mocipáni ale aj fakticky, zmysluplne a vecne. Už viac ako 20 rokov počúvame na Slovensku, ako sa nedá riešiť nezamestnanosť a ako sa nedá riešiť problematika Rómov. Eurofondy, tunelovanie eurofondov a podvodné praktiky súčasných aj minulých politických špičiek pri „ich riešeniach nezamestnanosti a Rómov" sa však dejú roky a nikto za nich stále nie je potrestaný. Máme za to, že je nutnú zatrhnúť tieto praktiky a začať konať.

Občianske združenie 7 Statočných nerozpráva a koná. Dňa 27.10.2011 o 10 hod. v Prešove budeme širokej verejnosti nielen slovne a rečami, ale aj fakticky a na mieste samom prezentovať ako si predstavujeme riešenia problematiky nezamestnaných a Rómov najmä na východnom Slovensku. Náš kraj - východné Slovensko - kraje košický a prešovský navštevujú naši súčasní politici predovšetkým pred voľbami. Potom na východ Slovenska zväčša zabudnú.

My tu však žijeme a vieme svoje.

Na Bratislavu a úradníkov z Bratislavy sa spoliehať už nemôžeme. Musíme zobrať svoj osud do vlastných rúk a ukázať, že sa to dá. Ak sa chce. 7 Statočných chce a dokáže to s podporou všetkých slušných a statočných občanov, ktorí ešte nerezignovali.

Všetci vieme akú vysokú nezamestnanosť máme na východnom Slovensku. Všetci vieme aké problémy spôsobujú Rómovia, ak nemajú prácu a len sa motajú a ohrozujú tým našu spoločnosť. 7 Statočných vie ako nezamestnanosť a Rómov riešiť, navrhujeme riešenia a konáme. Ukážeme Vám to a povieme Vám o tom viac, ak prídete

na verejné zhromaždenie pod názvom:

Predstavenie novo vznikajúcej strany 7 STATOČNÝCH spojené s tlačovou konferenciou a sadením stromov, ktoré sa bude konať dňa 27.10.2011 od 10.00 do 11.00 hodiny v Prešove na Remscheidskej ulici pod Daňovým úradom Prešov II a vedľa predajne Orange na Levočskej ulici.

Mgr. Jozef Hajdu

člen prípravného výboru novo vznikajúcej strany 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA

JUDr. Vladimír Gürtler

predseda občianskeho združenie 7 Statočných

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Ovocinár: Vypestovať si vlastné ovocie je úplne iný zážitok

Vlastné ovocie má úplne inú chuť, ako to kúpené.


Už ste čítali?