Politik na najviac dve volebné obdobia

Autor: Jozef Hajdu | 19.10.2011 o 9:17 | (upravené 19.10.2011 o 9:22) Karma článku: 7,52 | Prečítané:  1140x

Čas na obmenu mančaftu dozrel. Nová politická garnitúra musí nastúpiť na zápas a vystriedať starých politických harcovníkov na Slovensku typu: Bugár, Fico, Figeľ, Dzurinda, Hrušovský, Chmel, Mikloš a pár ďalších. Dámy a páni, veď vyššie menovaní sú v politike už skoro 22 rokov. Pánové a dámy, 22 rokov, to je viac ako polovica vládnutia komunistov v bývalom Československu.

Dámy a páni, mančaft, kde dvadsať rokov hrajú tí istí hráči sa už nemôže posúvať VPRED. Ten mančaft prinajlepšom stagnuje, reálne však klesá. Žiaden futbalista, hokejista nedokáže podávať špičkový výkon dvadsať rokov. Ani žiaden politik. Nedá sa to proste. Všetci by chceli hrať večne. Aj hokejista, aj futbalista, aj politik by chceli mať miesto v mančafte do konca života. Ale ako také mužstvo dopadne, keď nemení a nestrieda káder ?

Keď neobmieňa  hráčov, ktorí už nevládzu a držia sa flekov zubami nechtami. Áno, ich snaha udržať sa pri moci je ľudsky pochopiteľná. Lebo len málo bývalých futbalistov, hokejistov a politikov vie robiť niečo iné ako hrať futbal, hokej, politiku.

A keď skončia hru, sú nahratí... Nevedia, čo ďalej...

Ale my predsa chceme, aby náš mančaft - Slovensko vyhrávalo, bolo úspešné. Na tom som sa zhodol ja, môj kolega a zakladateľ našej strany Vladimír Gürtler a aj ostatní kolegovia z novo vznikajúcej strany 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA.

Na to, aby sme však boli úspešní, aby bolo Slovensko úspešné, potrebujeme urobiť viac. Potrebujeme komplet vymeniť aktuálny politický mančaft. Kompletne poslať na dôchodok a (ne)zaslúžený odpočinok všetkých v súčasnom slovenskom družstve.

Nezvládajú to, nezvládli to, kompletne zlyhali 12.10.2011 a vôbec neposúvajú Slovensko VPRED.

 

Vymeňme hráčov komplet. Jeden, dvaja noví hráči nestačia na zmenu systému hry mužstva a posunieme Slovensko VPRED.

Spojme sily priatelia a spoločne dokážeme, že na to máme. Spoločne dokážeme poraziť staré štruktúry, ktoré sa tak boja, že predčasné voľby dali na marec, keď je zima, mráz a prázdniny v troch krajoch.

Začni Igor rokovať s Vladom a Vlado začni rokovať s Igorom. Dohodnite sa. Ide o veľa. Ide o budúcnosť Slovenska, lebo všetci statoční ľudia nechcú nič iné len slušný a pokojný život, a verím, že väčšina chce tiež budúce lepšie a zelenšie Slovensko.

 

Politik na dve volebné obdobia, taká je moja predstava napríklad:

 

Mgr. Jozef Hajdu - člen prípravného výboru novo vznikajúcej strany 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Ovocinár: Vypestovať si vlastné ovocie je úplne iný zážitok

Vlastné ovocie má úplne inú chuť, ako to kúpené.


Už ste čítali?