Statočný Jobs is dead

Autor: Jozef Hajdu | 6.10.2011 o 8:59 | Karma článku: 7,07 | Prečítané:  1033x

Na našom svete žije niekoľko miliárd ľudí. Len niekoľkým desiatkam sa však podarí svojimi nápadmi, myšlienkami a konaním zmeniť, či ovplyvniť výrazne život stámiliónov ľudí. Jedným z nich bol aj Steve Jobs - technologický vizionár a zakladateľ Apple, ktorý firmu založil spolu so svojím kamarátom Stevom Wozniakom v roku 1976 v jednej garáži v kalifornskom Silicon Valley.

Steve so svojimi spolupracovníkmi dokázal, že ak máte nápad, chcete, tvrdo a statočne pracujete, môžte zmeniť svet. Môžete realizovať svoj sen a urobiť niečo veľké a dobré.

To, čo dokázal Steve je niečo geniálne a afroamerický prezident Obama s manželkou to nemohli povedať lepšie ako to bolo napísané na

The White House Blog:

President Obama on the Passing of Steve Jobs: "He changed the way each of us sees the world."

Steve was among the greatest of American innovators - brave enough to think differently, bold enough to believe he could change the world, and talented enough to do it.

Steve patril k najväčším americkým inovátorom - „ bol dosť statočný na to, aby myslel inak, dosť odvážny na to, aby uveril, že zmení svet, a dosť talentovaný, aby to mohol uskutočniť," napísal prezidentský pár na blogu Bieleho domu.


Premýšľam teraz, o ktorom zosnulom slovenskom podnikateľovi, by mohol slovenský prezident Gašparovič vyhlásiť ??? : „....bol dosť statočný na to, aby myslel inak, dosť odvážny na to, aby uveril, že zmení svet, a dosť talentovaný, aby to mohol uskutočniť "

Žeby aj to bol ten malý rozdiel medzi Slovenskom a USA ?

Rozdiel, že ak ste statočný na to, aby ste myslel inak, dosť odvážny na to, aby ste uveril, že zmeníte svet, a dosť talentovaný, aby ste to mohli uskutočniť,

tak musíte opustiť Slovensko alebo to dokážeme aj na Slovensku ?

Ukáže čas...

THX Steve.

R.I.P.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Ovocinár: Vypestovať si vlastné ovocie je úplne iný zážitok

Vlastné ovocie má úplne inú chuť, ako to kúpené.


Už ste čítali?