SaSácky poslanec ako zradca

Autor: Jozef Hajdu | 22.4.2011 o 10:57 | (upravené 22.4.2011 o 12:14) Karma článku: 5,07 | Prečítané:  1539x

alebo plniteľ túžob a vôle ľudu? To bolo prvé, keď som si prečítal článok z regionálneho denníka s názvom: Barilla opustil klub SDKÚ a SaS. V článku a komentári sa okrem iného píše:

  1. Poslanec Marián Barilla (nez.) vystúpil z klubu SDKÚ-DS a SaS.
  2. „Do zastupiteľstva som prišiel pracovať v prospech občanov a nie hájiť záujmy politických strán. Nesúhlasím s líniou, ktorá sa nastolila. Sme tu pre mesto a nie pre politické šarvátky," vyhlásil Barilla.
  3. Už v decembri prišiel úder do klubu SDKÚ-DS a SaS, keď poslanec Štefan Kubík (SDKÚ-DS) prijal teplé miesto a slušný zárobok. Dnes je pravou rukou popradského primátora Antona Danka (nez.). Kubík napriek nevôli ľudí zo svojej materskej základne, s ktorými bojoval vo voľbách, zradil svoje vlastné rady... V klube síce ostal, no jeho dvíhanie ruky môže znamenať niečo za niečo...
  4. Veľké prekvapenie na seba nenechalo dlho čakať a ozval sa aj poslanec Marián Barilla, ktorý opustil klub SDKÚ-DS a SaS. Tvrdí, že odišiel kvôli politickým šarvátkam. Prečo taká náhla zmena? Veď ešte pred voľbami Barilla tak hrdo poletoval s plagátikmi strany SaS...

Nepoznám ani pána Kubíka, ani pána Barillu, iba o nich čítam v médiách. Na nete je ale všetko, tak som sa pozrel, za koho vlastne obaja páni kandidovali v komunálnych voľbách v novembri 2010 v Poprade.

A kandidovali takto:

Volebný obvod č. 1

8 . Štefan Kubík Ing. Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana, Sloboda a Solidarita

Volebný obvod č. 2

8 . Marián Barilla Ing. Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana, Sloboda a Solidarita

Ani jeden z nich nekandidoval ako nezávislý. Kto teda koho vlastne zdrádza a klame ?

Prečo pán Marián Barilla Ing. nekandidoval ako nezávislý ? Ale kandidoval za SaS. Je členom Sasu alebo keď nie je členom Sasu, ako mohol za SaS kandidovať ? Alebo v túžbe po získaní moci sa spojí aj Čert s Diablom ?

Tu ide totiž o princíp. Ak som nezávislý kandidát mám uvedené na kandidátnej listine vo voľbách - NEKA. Ak som straník, mám uvedenú stranu.

V Sase to majú ale asi iné. Vyzerá to tak, že v túžbe za mocou klamú a podvádzajú, lebo inak to nazvať neviem. Barilla - ak nie je členom Sasu (čo vyzerá, že nie je) v politike uzatvoril dohodu so SaS. Dajte ma na kandidátku. Nemusím zbierať podpisy, poroznášam letáky, získa SaS aj ja.

Inak ako pozerám ešte, tak p. Barilla má povolanie uvedené - novinár. Celkom by bolo zaujímavé vedieť, ako a o kom písal pred voľbami ako "nezávislý novinár." Predpokladám, že už pred voľbami písal p. Barilla "zle", alebo skôr perfektne o Sase -)

Kto teda vlastne zrádza:

  1. Barilla SaS ?
  2. Alebo SaS voličov klamaním už pri zostavovaní kandidátok do volieb?
  3. Alebo aj Barilla aj SaS zradili voličov ?

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Ovocinár: Vypestovať si vlastné ovocie je úplne iný zážitok

Vlastné ovocie má úplne inú chuť, ako to kúpené.


Už ste čítali?