Smerák tvrdí, že je to špinavosť, vec premlčaná.

Autor: Jozef Hajdu | 30.3.2011 o 9:08 | Karma článku: 10,14 | Prečítané:  1704x

Smerák tvrdí, že špinavosť je premlčaná a môžu mu fúkať...   Každý deň v tomto štáte Slovenskom sa človek vďaka investigatívnym žurnalistom dozvie viac a viac o živote našich volených zástupcov, ktorí z daní nás všetkých žijú, sem tam si aj niečo....veď viete čo. Niekedy viac a niekedy menej.  

To, čo však predviedol pred novinármi regionálneho denníka http://korzar.sme.sk/c/5828995/odmeny-pre-mutafova-vysetruje-policia.html

exstarosta mestskej časti Košice - Západ Pavol Mutafov (Smer) a v súčasnosti šéf kancelárie primátora Košíc Richarda Rašiho (Smer) je silná a horúca káva aj na môj mlsný jazýček.

 

Citujem podľa novín Smeráka Mutafova: „Mala sa ozvať skôr, 16 rokov mlčala. Je to účelové a premlčané. Zo mňa chcú urobiť vyvrheľa, no pripravoval to odborný aparát úradu. Neboli to odmeny, bol to 13. plat, nič som nepodpisoval ani neprideľoval. Bauer vie, že po 16 rokoch môže fúkať..."

 

Na vyjadrení pána exstarostu sú najzaujímavejšie dve konštatácie:

 

  1. je to premlčané
  2. môžu mu fúkať

 

Krajšie to tento človek nemohol povedať a ukázať, ako to u nás podľa jeho myslenia funguje alebo by malo fungovať.

Špinavosti sa tak dlho budú kryť alebo zametať pod koberec, až sa všetko nakoniec premlčí. A potom si, alebo mu, alebo on môže fúkať.

 

Toto je politický predstaviteľ strany Smer. Niekto by povedal, že to je jasné – Smerák.

Ja sa ale domnievam, že zakrývanie špinavostí a podvodov ide viac menej naprieč celým politickým spektrom. Začalo to amnestiami otca vlasti, pokračovalo Mikiho čistým a prehľadným financovaním strany, potom nám život zhorkol s mladým chrenom a Smerák to na záver len na plné ústa povedal ako zhrnutie odkazu súčasných politických strán voličom:

„Sme zvolení. Je to premlčané. Môžete nám fúkať...“

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Ovocinár: Vypestovať si vlastné ovocie je úplne iný zážitok

Vlastné ovocie má úplne inú chuť, ako to kúpené.


Už ste čítali?