7 Statočných rieši otázku nezamestnanosti a aj Rómov

Autor: Jozef Hajdu | 25.10.2011 o 9:59 | (upravené 25.10.2011 o 10:16) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  433x

nielen rečami, ako to robia súčasní mocipáni ale aj fakticky, zmysluplne a vecne. Už viac ako 20 rokov počúvame na Slovensku, ako sa nedá riešiť nezamestnanosť a ako sa nedá riešiť problematika Rómov. Eurofondy, tunelovanie eurofondov a podvodné praktiky súčasných aj minulých politických špičiek pri „ich riešeniach nezamestnanosti a Rómov" sa však dejú roky a nikto za nich stále nie je potrestaný. Máme za to, že je nutnú zatrhnúť tieto praktiky a začať konať.

Občianske združenie 7 Statočných nerozpráva a koná. Dňa 27.10.2011 o 10 hod. v Prešove budeme širokej verejnosti nielen slovne a rečami, ale aj fakticky a na mieste samom prezentovať ako si predstavujeme riešenia problematiky nezamestnaných a Rómov najmä na východnom Slovensku. Náš kraj - východné Slovensko - kraje košický a prešovský navštevujú naši súčasní politici predovšetkým pred voľbami. Potom na východ Slovenska zväčša zabudnú.

My tu však žijeme a vieme svoje.

Na Bratislavu a úradníkov z Bratislavy sa spoliehať už nemôžeme. Musíme zobrať svoj osud do vlastných rúk a ukázať, že sa to dá. Ak sa chce. 7 Statočných chce a dokáže to s podporou všetkých slušných a statočných občanov, ktorí ešte nerezignovali.

Všetci vieme akú vysokú nezamestnanosť máme na východnom Slovensku. Všetci vieme aké problémy spôsobujú Rómovia, ak nemajú prácu a len sa motajú a ohrozujú tým našu spoločnosť. 7 Statočných vie ako nezamestnanosť a Rómov riešiť, navrhujeme riešenia a konáme. Ukážeme Vám to a povieme Vám o tom viac, ak prídete

na verejné zhromaždenie pod názvom:

Predstavenie novo vznikajúcej strany 7 STATOČNÝCH spojené s tlačovou konferenciou a sadením stromov, ktoré sa bude konať dňa 27.10.2011 od 10.00 do 11.00 hodiny v Prešove na Remscheidskej ulici pod Daňovým úradom Prešov II a vedľa predajne Orange na Levočskej ulici.

Mgr. Jozef Hajdu

člen prípravného výboru novo vznikajúcej strany 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA

JUDr. Vladimír Gürtler

predseda občianskeho združenie 7 Statočných

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

S nádchou na urgentný príjem? Zaplatíte desať eur, navrhuje Drucker

Viac ako 70 percent výjazdov záchraniek k pacientom, ktorých dovezú na nemocničnú pohotovosť, je podľa analytika zbytočných.

DOMOV

Na draho prenajatú limuzínu si šéf štátnej firmy vybavil aj majáky

Akciovka pre Bačíka nevýhodne prenajímala limuzínu.

KOMENTÁRE

Čo bráni Ficovi postaviť sa proti extrémistom?

Vláda nad verejný záujem postavila vlastný záujem o prežitie.


Už ste čítali?