Statočný Jobs is dead

Autor: Jozef Hajdu | 6.10.2011 o 8:59 | Karma článku: 7,07 | Prečítané:  1026x

Na našom svete žije niekoľko miliárd ľudí. Len niekoľkým desiatkam sa však podarí svojimi nápadmi, myšlienkami a konaním zmeniť, či ovplyvniť výrazne život stámiliónov ľudí. Jedným z nich bol aj Steve Jobs - technologický vizionár a zakladateľ Apple, ktorý firmu založil spolu so svojím kamarátom Stevom Wozniakom v roku 1976 v jednej garáži v kalifornskom Silicon Valley.

Steve so svojimi spolupracovníkmi dokázal, že ak máte nápad, chcete, tvrdo a statočne pracujete, môžte zmeniť svet. Môžete realizovať svoj sen a urobiť niečo veľké a dobré.

To, čo dokázal Steve je niečo geniálne a afroamerický prezident Obama s manželkou to nemohli povedať lepšie ako to bolo napísané na

The White House Blog:

President Obama on the Passing of Steve Jobs: "He changed the way each of us sees the world."

Steve was among the greatest of American innovators - brave enough to think differently, bold enough to believe he could change the world, and talented enough to do it.

Steve patril k najväčším americkým inovátorom - „ bol dosť statočný na to, aby myslel inak, dosť odvážny na to, aby uveril, že zmení svet, a dosť talentovaný, aby to mohol uskutočniť," napísal prezidentský pár na blogu Bieleho domu.


Premýšľam teraz, o ktorom zosnulom slovenskom podnikateľovi, by mohol slovenský prezident Gašparovič vyhlásiť ??? : „....bol dosť statočný na to, aby myslel inak, dosť odvážny na to, aby uveril, že zmení svet, a dosť talentovaný, aby to mohol uskutočniť "

Žeby aj to bol ten malý rozdiel medzi Slovenskom a USA ?

Rozdiel, že ak ste statočný na to, aby ste myslel inak, dosť odvážny na to, aby ste uveril, že zmeníte svet, a dosť talentovaný, aby ste to mohli uskutočniť,

tak musíte opustiť Slovensko alebo to dokážeme aj na Slovensku ?

Ukáže čas...

THX Steve.

R.I.P.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

S nádchou na urgentný príjem? Zaplatíte desať eur, navrhuje Drucker

Viac ako 70 percent výjazdov záchraniek k pacientom, ktorých dovezú na nemocničnú pohotovosť, je podľa analytika zbytočných.

DOMOV

Na draho prenajatú limuzínu si šéf štátnej firmy vybavil aj majáky

Akciovka pre Bačíka nevýhodne prenajímala limuzínu.

KOMENTÁRE

Čo bráni Ficovi postaviť sa proti extrémistom?

Vláda nad verejný záujem postavila vlastný záujem o prežitie.


Už ste čítali?