Statočný Jobs is dead

Autor: Jozef Hajdu | 6.10.2011 o 8:59 | Karma článku: 7,07 | Prečítané:  1023x

Na našom svete žije niekoľko miliárd ľudí. Len niekoľkým desiatkam sa však podarí svojimi nápadmi, myšlienkami a konaním zmeniť, či ovplyvniť výrazne život stámiliónov ľudí. Jedným z nich bol aj Steve Jobs - technologický vizionár a zakladateľ Apple, ktorý firmu založil spolu so svojím kamarátom Stevom Wozniakom v roku 1976 v jednej garáži v kalifornskom Silicon Valley.

Steve so svojimi spolupracovníkmi dokázal, že ak máte nápad, chcete, tvrdo a statočne pracujete, môžte zmeniť svet. Môžete realizovať svoj sen a urobiť niečo veľké a dobré.

To, čo dokázal Steve je niečo geniálne a afroamerický prezident Obama s manželkou to nemohli povedať lepšie ako to bolo napísané na

The White House Blog:

President Obama on the Passing of Steve Jobs: "He changed the way each of us sees the world."

Steve was among the greatest of American innovators - brave enough to think differently, bold enough to believe he could change the world, and talented enough to do it.

Steve patril k najväčším americkým inovátorom - „ bol dosť statočný na to, aby myslel inak, dosť odvážny na to, aby uveril, že zmení svet, a dosť talentovaný, aby to mohol uskutočniť," napísal prezidentský pár na blogu Bieleho domu.


Premýšľam teraz, o ktorom zosnulom slovenskom podnikateľovi, by mohol slovenský prezident Gašparovič vyhlásiť ??? : „....bol dosť statočný na to, aby myslel inak, dosť odvážny na to, aby uveril, že zmení svet, a dosť talentovaný, aby to mohol uskutočniť "

Žeby aj to bol ten malý rozdiel medzi Slovenskom a USA ?

Rozdiel, že ak ste statočný na to, aby ste myslel inak, dosť odvážny na to, aby ste uveril, že zmeníte svet, a dosť talentovaný, aby ste to mohli uskutočniť,

tak musíte opustiť Slovensko alebo to dokážeme aj na Slovensku ?

Ukáže čas...

THX Steve.

R.I.P.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Blaha sedel celkom sám. Takto vyzerala konferencia Smeru

Delegáti Smeru hlasovali. Nikto nebol proti.

KOMENTÁRE

Fico preháňal, aby sa stal nenahraditeľným

Cesta Smeru už nie je treťou cestou, ale vraj dramaticky jedinou.

ŠPORT

Lídrom Bory na Tour de France bude Čech, Sagan zabojuje o zelený dres

Leopold König pôjde na Tour so Saganom.


Už ste čítali?