Radičová bez Dzurindovho súhlasu

Autor: Jozef Hajdu | 13.5.2011 o 15:17 | (upravené 13.5.2011 o 16:11) Karma článku: 8,69 | Prečítané:  1572x

môže v tzv. pravicovej strane SDKU - DS robiť len jednu vec. Zhlboka sa nadýchnuť a "voľne" dýchať. To je to, čo môže pani aktuálna premiérka robiť bez súhlasu bývalého premiéra. A tým to asi aj končí. Ono, keby sa to dialo len v tej strane, tak by sme sa  nad tým mohli aj povzniesť a mea culpa zhodnotiť, že nem dobre som volil. Väčším problémom je, že sa niečo obdobné deje aj vo vláde Slovenskej republiky.

Tzn. pani aktuálna premiérka môže bez súhlasu aktuálneho ministra zahraničných vecí SR vo vedení Slovenska a vo vláde SR akurát zhlboka sa nadýchnuť a "voľne" dýchať. Nič iné. Môže ešte aj demonštratívne neprísť na zasadnutie vlády SR. A tým to končí.

Je smutným zistením, že Slováci si musia "vyžrať" svojich "politikov" až do ich konca. Najprv tu robil ZLE veľký Vladimír, teraz robí ZLE malý Mikuláš a ak nič nezmeníme, nakoniec bude robiť ZLE ešte pár rokov stredný Róbert.

Mrzí ma to všetko, keď vidím, čo sa na Slovensku v takej, či onakej forme deje už posledných 20 rokov. Mrzí ma to ako pravicového voliča. Mrzí ma, že skutočná slovenská demokratická pravica (DS z rokov 1946-1948) už dávno vymrela po meči aj praslici faktickým zánikom DS, ktorá s fúzovala so stranou fúzatého Mikuláša a spol..

Počkáme kúsok, požijeme a uvidíme, ktorým smerom sa Slovensko vyberie. A čo s tým urobíme. Čo urobia statoční ľudia s tým marazmom na Slovensku ?

Teraz sa však na rozdiel od pani Ivety, nadýchnem a budem voľne dýchať. Aj bez žuvačky. Slobodne a voľne. Lebo len medzi skutočnými priateľmi môže človek slobodne a voľne dýchať. Povedať a urobiť, čo si myslí, čo považuje za správne. A nielen v piatok 13teho.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

U. S. Steel odchádza, o košickú fabriku bojujú Třinecké železárny

U. S. Steel predáva košické železiarne, ponuku predložili Číňania a skupina slovenských miliardárov.

KOMENTÁRE

Úbohá stredná trieda, tá sa vo Ficovom vlaku nevezie zadarmo

Ak sa niektorí chcú mať závratne dobre, musia sa tí ostatní mať horšie.

KOMENTÁRE

Ako o tridsať rokov rozvrátim našu spoločnosť

Moderné demokracie sa premenia na vlády starých.


Už ste čítali?