SaSácky poslanec ako zradca

Autor: Jozef Hajdu | 22.4.2011 o 10:57 | (upravené 22.4.2011 o 12:14) Karma článku: 5,07 | Prečítané:  1531x

alebo plniteľ túžob a vôle ľudu? To bolo prvé, keď som si prečítal článok z regionálneho denníka s názvom: Barilla opustil klub SDKÚ a SaS. V článku a komentári sa okrem iného píše:

  1. Poslanec Marián Barilla (nez.) vystúpil z klubu SDKÚ-DS a SaS.
  2. „Do zastupiteľstva som prišiel pracovať v prospech občanov a nie hájiť záujmy politických strán. Nesúhlasím s líniou, ktorá sa nastolila. Sme tu pre mesto a nie pre politické šarvátky," vyhlásil Barilla.
  3. Už v decembri prišiel úder do klubu SDKÚ-DS a SaS, keď poslanec Štefan Kubík (SDKÚ-DS) prijal teplé miesto a slušný zárobok. Dnes je pravou rukou popradského primátora Antona Danka (nez.). Kubík napriek nevôli ľudí zo svojej materskej základne, s ktorými bojoval vo voľbách, zradil svoje vlastné rady... V klube síce ostal, no jeho dvíhanie ruky môže znamenať niečo za niečo...
  4. Veľké prekvapenie na seba nenechalo dlho čakať a ozval sa aj poslanec Marián Barilla, ktorý opustil klub SDKÚ-DS a SaS. Tvrdí, že odišiel kvôli politickým šarvátkam. Prečo taká náhla zmena? Veď ešte pred voľbami Barilla tak hrdo poletoval s plagátikmi strany SaS...

Nepoznám ani pána Kubíka, ani pána Barillu, iba o nich čítam v médiách. Na nete je ale všetko, tak som sa pozrel, za koho vlastne obaja páni kandidovali v komunálnych voľbách v novembri 2010 v Poprade.

A kandidovali takto:

Volebný obvod č. 1

8 . Štefan Kubík Ing. Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana, Sloboda a Solidarita

Volebný obvod č. 2

8 . Marián Barilla Ing. Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana, Sloboda a Solidarita

Ani jeden z nich nekandidoval ako nezávislý. Kto teda koho vlastne zdrádza a klame ?

Prečo pán Marián Barilla Ing. nekandidoval ako nezávislý ? Ale kandidoval za SaS. Je členom Sasu alebo keď nie je členom Sasu, ako mohol za SaS kandidovať ? Alebo v túžbe po získaní moci sa spojí aj Čert s Diablom ?

Tu ide totiž o princíp. Ak som nezávislý kandidát mám uvedené na kandidátnej listine vo voľbách - NEKA. Ak som straník, mám uvedenú stranu.

V Sase to majú ale asi iné. Vyzerá to tak, že v túžbe za mocou klamú a podvádzajú, lebo inak to nazvať neviem. Barilla - ak nie je členom Sasu (čo vyzerá, že nie je) v politike uzatvoril dohodu so SaS. Dajte ma na kandidátku. Nemusím zbierať podpisy, poroznášam letáky, získa SaS aj ja.

Inak ako pozerám ešte, tak p. Barilla má povolanie uvedené - novinár. Celkom by bolo zaujímavé vedieť, ako a o kom písal pred voľbami ako "nezávislý novinár." Predpokladám, že už pred voľbami písal p. Barilla "zle", alebo skôr perfektne o Sase -)

Kto teda vlastne zrádza:

  1. Barilla SaS ?
  2. Alebo SaS voličov klamaním už pri zostavovaní kandidátok do volieb?
  3. Alebo aj Barilla aj SaS zradili voličov ?

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

S nádchou na urgentný príjem? Zaplatíte desať eur, navrhuje Drucker

Viac ako 70 percent výjazdov záchraniek k pacientom, ktorých dovezú na nemocničnú pohotovosť, je podľa analytika zbytočných.

DOMOV

Na draho prenajatú limuzínu si šéf štátnej firmy vybavil aj majáky

Akciovka pre Bačíka nevýhodne prenajímala limuzínu.

KOMENTÁRE

Čo bráni Ficovi postaviť sa proti extrémistom?

Vláda nad verejný záujem postavila vlastný záujem o prežitie.


Už ste čítali?